با ورود ارتش عربستان و کویت به بحرین و حمله وحشیانه انها به مردم بی دفاع بحرین،مردم تمام کشور های اسلامی به خصوص ایران و لیبی و مر و عراق و عربستان و کویت و امارات با برپایی تظاهراتی واکنش خود را نسبت به این واقعه نشان دادند
گوشه ای از این اعتراضات مردمی در کشورهای اسلامی را در ادامه مطلب مشاهده کنید

شماری از دانشجویان و مردم مسلمان تهران بعدازظهر چهارشنبه با حضور در مقابل دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در تهران انزجار خود را از كشتار مردم بی دفاع بحرین و دیگر كشورهای اسلامی اعلام كردند
تجمع كنندگان مقابل دفتر سازمان ملل در تهران با سر دادن شعارهایی مانند: ' الله اكبر ، مرگ بر امریكا، مرگ بر رژیم اسراییل، مرگ بر سعودی صهیونیست و مرگ بر اسلام امریكایی' حمایت خود را از مردم بحرین و كشورهای اسلامی اعلام داشتند.
پارلمان بحرین روز سه شنبه استعفای 11 نماینده پارلمان این كشور كه در مخالفت با سركوب گسترده مردم توسط دولت و با كمك اشغالگران صورت گرفته بود را پذیرفت.
مجلس علمای اهل بیت (ع) پاراچنار پاكستان با صدور بیانیه ای ، كشتار مسلمان بحرین توسط حكومت آل خلیفه و اشغالگران عربستانی و اماراتی را محكوم كرد.
صدها نفر از طلاب غیرایرانی جامعه المصطفی العالمیه در قم راهپیمایی پرشوری در محكومیت كشتار مسلمانان و شیعیان بحرین برگزار كردند.
بیش از 10 هزار نفر از مردم كشور اندونزی روز یكشنبه در حمایت از جنبش های آزادی خواهانه در لیبی ،‌ یمن و بحرین راهپیمایی كردند.
تعدادی عکس در رابطه قیام مردم بحرین:


نوشته شده در تاریخ چهارشنبه دهم فروردین 1390    | توسط: علی باقری    |    | نظرات()